Ruda Śląska to miasto o długoletniej tradycji przemysłowej. To tu władze powołały Śląski Park Przemysłowy, mający stymulować inwestycje w regionie. Wózki widłowe i wszelkie wyposażenie magazynowe jest więc wysoko na liście zakupowej wielu tutejszych przedsiębiorców. Ponieważ obecnie coraz większa liczba firm dąży do obniżenia kosztów związanych z prowadzoną działalnością, wynajem wózków widłowych cieszy się coraz większą popularnością. Proponujemy wysokiej jakości wózki widłowe o różnej specyfikacji i przeznaczeniu, idealne do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wynajem wózków widłowych Ruda Śląska

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z Rudy Śląskiej i okolic, którzy potrzebują czasowo wynająć dobry wózek widłowy, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność na rynku. To dobra opcja zarówno dla małych przedsiębiorstw, które nie mają jeszcze odpowiedniej zdolności kredytowej lub z różnych względów nie chcą zaciągać zobowiązania w banku, jak również dla firm, które przed zakupem chciałyby gruntownie przetestować rozważany model. Zakup wózka widłowego to poważna inwestycja, jego wynajem przed dokonaniem ostatecznej decyzji jest więc jak najbardziej logicznym posunięciem.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

W naszej firmie mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wózka widłowego do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i znamy gruntownie zarówno europejskie, jak i globalne marki tych maszyn. Wynajmowane przez nas wózki widłowe cechuje znakomita sprawność i bezawaryjność, zapewniają one odpowiednie bezpieczeństwo i ergonomię pracy w magazynie lub na hali.

Serwis wózków widłowych Ruda Śląska

Jako doświadczona wypożyczalnia wózków widłowych w Rudzie Śląskiej świadczymy kompleksową obsługę, która obejmuje również profesjonalny serwis tych maszyn. Posiadamy bogate wyposażenie części zamiennych do wiodących modeli i marek, a przede wszystkim doświadczony personel, który jest w stanie szybko zdiagnozować usterkę oraz sprawnie ją wyeliminować. Naszymi atutami są przyjazne ceny usług, ogromna, poparta praktyką wiedza, wysokiej jakości obsługa klienta.

Nasza firma oferuje serwis wózków widłowych w Rudzie Śląskiej i okolicach – z uwagi na to, że firm o podobnym profilu jest w regionie niewiele, polecamy się klientom z całej aglomeracji górnośląskiej, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej naprawie w oparciu o konkurencyjne ceny i uczciwe warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75