Obecnie mimo spadającej roli miasta bliskość autostrady A1 i lotniska w Katowicach podtrzymują działalność produkcją czy funkcjonowanie magazynów, dlatego oferując wózki widłowe Sosnowiec staramy się odpowiedzieć na potrzeby takich firm. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Wózki widłowe Sosnowiec – sprzedaż i wynajem wózków widłowych w Sosnowcu – postaw na sprawdzoną ofertę

Naszym klientom zaproponować możemy między innymi wynajem wózków widłowych Sosnowiec. To atrakcyjna propozycja dla tych podmiotów, które nie chcą decydować się na zakup wózków. Jest to spore obciążenie finansowe w związku z czym warto ograniczać koszty związane z zakupem wybierając naszą ofertę wynajmu wózków widłowych. Jesteśmy przekonani, że będzie to świetna propozycja. Dostępne u nas wózki stoją na wysokim poziomie jakościowym, Technicznie są w 100% sprawne i oferują szeroką funkcjonalność, dlatego każdy klient niezależnie od potrzeb znajdzie u nas atrakcyjny dla siebie wózek – nowy lub używany. Każdy klient może więc wybrać dla siebie odpowiedni wózek, a także indywidualnie dopasować do własnych potrzeb okres wynajmu. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Serwis wózków widłowych Sosnowiec – doprowadzimy do porządku Wasze wózki

Nasza firma nie tylko proponuje wózki na wynajem czy sprzedaż wózków widłowych w Sosnowcu. Zajmujemy się także techniczną obsługą wózków oferując naszym klientom serwis wózków widłowych Sosnowiec. Zdając sobie sprawę z tego, że wózki widłowe są intensywnie użytkowane staramy się zaoferować naszym klientom opiekę techniczną dla ich wózków. Jeśli wózek odmawia posłuszeństwa, dzieje się coś niepokojącego zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Zajmiemy się wózkiem i będziemy starali się doprowadzić do go porządku zapewniając klientom komfort i bezpieczeństwo pracy z wózkiem widłowym. Obsługa techniczna z naszej strony dotyczy również przeglądów wózków, które powinno się corocznie realizować, by utrzymać wózki w dobrym stanie technicznym i zagwarantować użytkownikom bezpieczeństwo w trakcie pracy. 

Dlatego jeśli jesteście zainteresowani wózkami widłowymi w Sosnowcu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i każdemu zapewnimy pomoc w wyborze wózka czy wsparcie techniczne dla posiadanych już wózków widłowych. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75