Dla kogo wózek widłowy 1,5 tony (1.5t) to idealne rozwiązanie? Z tym pytaniem wbrew pozorom boryka się stosunkowo duża liczba osób- nic dziwnego – z jednej strony są one tanie, z drugiej zaś wiele osób nie wie, czy zdołają one sprostać powierzonym im zadaniom. Nie ma w tym nic dziwnego- nikt przecież nie chce kupować bezużytecznego wózka. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, dlaczego wózek półtoratonowy to dobre rozwiązanie.

Chciałbyś kupić lub wynająć wózek widłowy 1,5t?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Idealny pomysł dla małych i średnich firm?

Wiele osób w tym momencie zastanawia się dlaczego? Otóż powodów ku temu może być co najmniej kilka, a mianowicie:

Dzięki swojej niewielkiej wadze ponadto doskonale nadają się one między innymi do załadunku oraz rozładunku towarów z naczep samochodowych i nie tylko, gdyż w ten sposób możemy uniknąć załamania się podłogi- jest to szczególnie ważne w przypadku nieco starszych, zużytych już naczep.

Czy wózki widłowe 1.5 t wymagają szczególnego serwisowania?

Absolutnie nie – w większości przypadków serwisuje się je dokładnie tak samo, jak każdy inny wózek widłowy. Pamiętać jednak należy o tym, że nie należy tego robić samodzielnie, gdyż może to być dosłownie opłakane w skutkach- znacznie lepszym rozwiązaniem jest zlecenie serwisowania naszych wózków profesjonalnemu serwisowi – tego typu konserwacje wózków i naprawy prowadzi grupa FLT.

Dla kogo wózek widłowy 1,5 tony? – Podsumowanie

Zakup wózka widłowego do 1.5 tony może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli nie koniecznie zależy nam na dużym, ciężkim wózku. Warto wiec rozważyć jego zakup, tym bardziej że ich ceny są często znacznie bardziej konkurencyjne, niż ich większych odpowiedników. Nie należy przy szukać pozornych oszczędności na naprawach i ogólnym serwisowaniu i próbować samemu to robić- znacznie lepszym rozwiązaniem może okazać się zlecenie tego zadania profesjonalnemu serwisowi.

Pytania odnośnie wózków 1,5t?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75