Wózki paletowe są niezbędnymi urządzeniami, obsługiwanymi przez pracowników magazynów oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Poza popularnymi, ręcznymi paleciakami szczególne znaczenie nabywają wózki paletowe z napędem elektrycznym. Urządzenia te cechuje niezawodność użytkowania, duży udźwig oraz ekologiczne zasilanie, cenione szczególnie w nawiązaniu do doskonałej wydajności pracy. Wśród wózków paletowych znajdują się zarówno modele nowe, jak i używane. Różnią się one ceną oraz parametrami. Sprawdź.

Wózki paletowe ceny modeli elektrycznych nowych

Wózki paletowe z napędem elektrycznym mogą osiągnąć wysokość nawet 195 cm, a długość wideł równa jest 1150 mm można kupić już w cenie około 10000 zł netto za urządzenie nowe. W zależności od udźwigu oraz mocy pojazdu. Wśród popularnych modeli pojazdów wyróżnia się:

Elektryczne paleciaki zachwycają komfortem i niezawodnością użytkowania, a ich wydajne akumulatory litowo-jonowe cechuje najwyższa jakość oraz wydajność. Nowe wózki paletowe (ceny) elektryczne masztowe są urządzeniami o udźwigu nawet do 1500 kg i wysokości unoszenia wideł do 3,5 m. Za tego typu wózek trzeba będzie zapłacić od 20000 zł netto. 

Wózki paletowe ceny używanych urządzeń 

Używane wózki paletowe elektryczne są urządzeniami, które wykazują się niezawodnością i mogą posłużyć jeszcze kolejnym użytkownikom. Jeśli nie chcesz kupować nowego wózka paletowego z elektrycznym napędem zwróć uwagę na ofertę ogłoszeń wózków paletowych, wyprodukowanych w latach 2010-2015. Pojazdy te zapewnią doskonałą obsługę w przedsiębiorstwach, które:

  • rozpoczynają działalność, 
  • nie chcą stracić płynności finansowej w efekcie zakupu wózka,
  • nie zależy im na zakupie, objętym gwarancją.

Wózki paletowe elektryczne w wersji używanej można nabyć już za cenę około 4000 zł netto. Koszt zakupu takich pojazdów może różnić się w zakresie roku produkcji, udźwigu urządzenia, jego mocy oraz wysokości. Paleciaki masztowe używane mogą kosztować od 10000 zł netto zależnie od swoich parametrów. 

Ceny wózków paletowych-wybierz rozsądnie

Przed zakupem wózka paletowego warto sprecyzować swoje wymagania i oczekiwania. Wózki paletowe – ceny mogą różnić się nawet podwójnie, zależne są od stanu technicznego urządzeń. Za nowe wózki paletowe z napędem elektrycznym musisz zapłacić co najmniej 10000 zł, a wózek używany możesz mieć już za mniej niż połowę tej kwoty. W zakresie modeli nowych szczególne znaczenie ma model wózka.

Paleciaki standardowe mogą kosztować kilka tysięcy złotych, a wózki paletowe z masztem nawet dwukrotność tej kwoty. Elektryczne wózki masztowe są bardzo praktycznymi urządzeniami, sprawdzającymi się szczególnie na niewielkich powierzchniach. Bardzo istotna w kształtowaniu ich cen jest bezawaryjność oraz wielofunkcyjność zastosowania. Za wózek masztowy zapłacisz 10000 zł lub 20000 zł w zależności od wybranego modelu. Cena wózków paletowych ustalana jest zgodnie z zastosowanymi dla nich rozwiązaniami oraz rodzajem materiałów wykonania. Weź to pod uwagę przy wyborze.