wózki widłowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski to miasto na prawach powiatu położone w województwie łódzkim. Miasto cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów ze względu na swoje centralne położenie. Wiele osób wybiera je także jako miejsce do życia. Jest to bowiem średniej wielkości miejscowość, która liczy około 70 tysięcy mieszkańców. Miasto oferuje wiele atrakcji, a jego niebywałą zaletą jest bliskość Łodzi – stolicy województwa. Województwo łódzkie jest bardzo rozwinięte pod względem przemysłu. Znajdziemy tu zarówno duże firmy, jak i magazyny. Jedną z największych firm w regionie jest FMG Pioma S.A. należąca do Grupy Famur wraz z Pioma Odlewnia sp. z o.o. FLT przychodzi na pomoc dużym firmom w Piotrkowie! Od niedawna znajdujemy się także tutaj. W naszej ofercie znajduje się m.in. sprzedaż, kupno oraz wynajem wózków widłowych. Zajmujemy się także serwisem wózków widłowych.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Piotrków Trybunalski 

Firma FLT powstała w roku 2006, od początku prowadzone działania związane były z serwisem oraz handlem, a każde zarobione pieniądze były inwestowane. Obecnie, FLT posiada swoje oddziały aż w dziewięciu województwach w Polsce. 

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz kupna wózków widłowych używanych i nowych. Zajmujemy się nie tylko obrotem towarów, ale też wynajmem i ich serwisowaniem. Naszym hasłem przewodnim jest „Mierzymy wysoko”, które odnosi się nie tylko do branży, w jakiej działamy, ale i naszych aspiracji. 

Wynajem wózków widłowych Piotrków Trybunalski

Jednym z naszych głównych działań jest wynajem wózków widłowych znanych i cenionych na rynku marek. Zajmujemy się zarówno krótkoterminowym, jak i długoterminowym wynajmem wózków widłowych. W naszej ofercie nie brakuje też wynajmu z opcją „full-serwis”. Niezwykle zróżnicowana oferta pozwala nam spełnić indywidualne wymagania każdego z naszych Klientów. Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie wyróżnia wzorowy stan techniczny. Każde urządzenie posiada aktualny przegląd oraz odnowioną powłokę lakierniczą. To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim atrakcyjne ceny, szybka realizacja zamówień oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Serwis wózków widłowych Piotrków Trybunalski

Jako FLT Grupa oferujemy także serwis wózków widłowych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Sprawdzamy pełen osprzęt do wózków widłowych oraz naprawiamy elementy hydrauliki siłowej. Zakładamy instalacje gazowe, dodatkowe wyposażenie, widły, przedłużki wideł oraz dodatkowe oprzyrządowanie. Zajmujemy się też remontem oraz regeneracją akumulatorów, poszczególnych ogniw, silników, skrzyni biegów, a także masztów i zawieszeń. W skład naszych działań wchodzi też wymiana ogumienia oraz diagnostyka i regeneracja baterii trakcyjnych. Wszystko odbywa się z asystą UDT, dzięki czemu od razu po zakończonych działaniach każdy z naszych Klientów otrzymuje stosowne zaświadczenie o sprawności wózka.