Tychy, licząc ponad 120 tys. mieszkańców, stanowią jeden z większych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Miejscowość przeżyła swój największy rozwój w okresie po II wojnie światowej. Przewidywano ją jako miasto-sypialnię dla osób dojeżdżających do pracy w kopalniach stanowiących serce Górnego Śląska. Dziś Tychy są istotnym miejscem przemysłu lekkiego. Funkcjonuje tu m. in. fabryka FCA Poland, w której są produkowane m. in. samochody FIAT.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

FLT prowadzi wynajem wózków widłowych w Tychach

Rozbudowany przemysł sprawia, że w Tychach znajduje się wiele powierzchni magazynowych. Ich często nie jest możliwa bez wykorzystania odpowiednich pojazdów, jakimi są np. wózki widłowe magazynowe. Bez nich umieszczanie ciężkich towarów na regałach magazynowych, lub ładowanie go do samochodów dostawczych jest praktycznie niemożliwe. Dlatego ten element wyposażenia znajduje się w niemal każdym magazynie. Niestety, czasem ilość posiadanych maszyn okazuje się niewystarczająca lub ich specyfika nie odpowiada stojącemu przed nimi wyzwaniu. Wtedy należy skorzystać z opcji, jaką jest wynajem wózków widłowych Tychy.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem wózków widłowych?

Wynajem wózków widłowych magazynowych w Tychach jest świetną opcją dla przedsiębiorców, którzy ze względu na np. usterkę innego pojazdu czy okres szczególnie wytężonej pracy potrzebują dostępu do dodatkowych maszyn. Opisana propozycja stanowi również skuteczną pomoc dla właścicieli magazynów, w których ma zostać umieszczony towar, którego specyfika nie pozwala na obsłużenie go przez dotychczas posiadane pojazdy. Wykorzystanie wspomnianej alternatywy stanowi korzystne pod względem czasowym i finansowym rozwiązanie przejściowych komplikacji. Po powrocie sytuacji do normy, niepotrzebny już sprzęt można zwrócić.

Serwis wózków widłowych w Tychach

Serwis wózków widłowych Tychy pozwala na szybką i skuteczną naprawę uszkodzonego sprzętu. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku maszyn, bez których działalność wielu zakładów jest bardzo utrudniona lub po prostu niemożliwa. Dlatego właśnie obecność takich punktów jak serwis wózków widłowych w Tychach jest jednym z gwarantów płynności działania lokalnego przemysłu. Jak napisano powyżej, w czasie naprawy wózka można wypożyczyć sprzęt zapasowy, dzięki któremu przestój w wykonywaniu koniecznych czynności będzie zminimalizowany. Poza tym sprawne działanie sprzętu jest wymagane licznymi przepisami!

Wózki widłowe Tychy – nieoceniona pomoc dla przedsiębiorcy!

Wynajem wózków widłowych Tychy pozwala na szybkie zdobycie potrzebnego sprzętu. Z kolei serwis wózków widłowych Tychy pomoże w przywróceniu uszkodzonej maszyny do życia, co daje szansę na szybkie wznowienie przerwanej pracy!

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75