Wózki widłowe Żory – oferta od FLT

W ofercie firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, możemy wybierać spośród wielu modeli i marek wózków widłowych, o zróżnicowanych parametrach, w pełni dostosowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa czy mniejszej firmy. Usługi profesjonalnego najmu wózków widłowych Żory realizowane są przez fachowców, posiadających odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie, którzy dodatkowo służą radą co do funkcjonalności poszczególnych sprzętów, pracy ich silnika czy odpowiedniego dostosowania do wykonywanej pracy. Nasze usługi najmu to również wyjątkowo atrakcyjna oferta cenowa, adekwatna do jakości wynajmowanych wózków, świetnie sprawdzająca się w przypadku mniejszych zakładów, których nie stać na zakup nowego wózka widłowego, albo w momencie gdy wcześniej działający sprzęt uległ nagłej awarii. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Serwis wózków widłowych Żory 

Niezależnie od jakości zakupionego przez nas wózka widłowego, często użytkowany sprzęt w końcu zaczyna ulegać awariom, a jego części się zużywają. Praca na niesprawnym w pełni sprzęcie przekłada się z kolei na znaczne zwiększenie ryzyka w zakresie wystąpienia niebezpiecznych sytuacji oraz wypadków na zakładzie. Profesjonalne usługi serwisowania wózków widłowych w Żorach, pozwalają na zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa w trakcie pracy operatorów, jednocześnie dbając o ich komfort oraz efektywność. Niezależnie od tego czy chcesz wymienić zużyte części, zamontować nowy silnik, zająć się naprawą odpowiednich podzespołów czy instalacją poszczególnych elementów, skorzystaj z serwisu w Żorach, w ramach którego zatrudniamy doświadczonych specjalistów. Niezawodne usługi serwisowania to także dobry sposób na zaoszczędzenie kosztów, które mogą być znacznie większe w momencie gdy wada zacznie się pogłębiać i konieczny będzie zakup nowego wózka widłowego

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Wynajem wózków widłowych – Żory

Wypożyczalnia wózków widłowych działająca na terenie miasta Żory oferuje profesjonalne usługi związane z wynajmem, naprawą oraz serwisowaniem wózków, eksploatowanych przede wszystkim na magazynach oraz halach przemysłowych. Jako jednej z najlepszych partnerów handlowych, przemysłowych i logistycznych w całej Polsce, Żory, mieszczące się na terenie Górnego Śląska, potrzebują dostępu do szybkich i niezawodnych usług, pozwalających na wykonywanie w pełni efektywnej i bezpiecznej pracy na wózkach widłowych. Świadczone bezpośrednio na terenie miasta Żory usługi to gwarancja niezawodności wynajmowanego sprzętu, opatrzonego odpowiednią dokumentacją oraz odznaczającego się 100% sprawnością techniczną.