Świebodzin to miasto położone w województwie lubuskim, które liczy około 22 tysięcy mieszkańców. Miasto przyciąga swoim atrakcyjnym położeniem nie tylko wielu turystów, ale także inwestorów, chcących otworzyć swoje firmy czy magazyny. To właśnie tutaj krzyżują się droga ekspresowa nr 3 z drogą krajową nr 92. Co więcej, w odległości 5 km od granic miasta przebiega autostrada A2. Wszystko to sprawia, że Świebodzin jest doskonałym miejscem dla firm, które wspiera FLT Grupa. Od niedawna działamy także w Świebodzinie. Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych, podnośników i paleciaków, a także ich wynajmem. Oferujemy także serwis w obecności asystenta UDT.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Świebodzin

Wózki widłowe to nieodłączna część każdej większej firmy oraz magazynu. Pojazdy są niezastąpione w transporcie bliskim i pozwalają na szybkie i sprawne przemieszczanie ładunków. Jako FLT Grupa oferujemy sprzedaż i kupno zarówno nowych, jak i używanych wózków widłowych. Jesteśmy firmą z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasze hasło to „mierzymy wysoko”. Fraza odnosi się nie tylko do naszej profesji, ale także do chęci sprostania wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów. Poza sprzedażą i wynajmem, w zakres naszych usług wchodzi także szeroko pojęty serwis wózków widłowych.

Wynajem wózków widłowych Świebodzin

Jako firma prowadząca działalność w zakresie wynajmu wózków widłowych w Świebodzinie, naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wózka widłowego, w zależności od jego przeznaczenia oraz miejsca pracy. Zajmujemy się wynajmem długoterminowym oraz wynajmem krótkoterminowym wózków widłowych. Specjaliści pracujący w FLT Grupa z chęcią doradzą każdemu z naszych Klientów, który z oferowanych wózków będzie najlepszy. Do Państwa obowiązków należy jedynie poinformowanie nas o wymaganym udźwigu wózka, pożądanej wysokości unoszenia oraz rodzaju napędu wózka widłowego. Po uzgodnieniu, jaki wózek będzie najlepszym wyborem w konkretnym przypadku, przechodzimy do ustalenia długości wynajmu oraz finalnej ceny. Wszystkie pojazdy znajdujące się w naszej ofercie posiadają przegląd.

Serwis wózków widłowych Świebodzin

Serwis wózków widłowych to usługa, bez której możliwość płynnej jazdy, a co za tym idzie pracy, byłaby niemożliwa. Wszystkie prace serwisowe przeprowadzane przez naszych specjalistów mają miejsce pod okiem asystenta UDT. Dzięki temu, nasi Klienci od razu po zakończonych pracach serwisowych otrzymują stosowne potwierdzenie dotyczące sprawności wózków. Naszym Klientom oferujemy przejrzyste warunki współpracy oraz indywidualną wycenę.